VÕTA ÜHENDUST

Miljöö Maja - eramaja privaatsus 
korterelamu mugavustega.

Miljöö Maja – Karakteriga kodu Kassisabas, aadressil Wismari 31. Hoolikalt läbimõeldud ja miljöösse sobiva nüüdisaegse arhitektuuri ning nutikate ehitustehniliste lahendusega maja. Suurepärane kodukoht kõigile, kes hindavad Toompeaga piirnevat vaikset Kassisaba piirkonda ja soovivad soetada kodu uues, avara hooviga väikses majas.

Kassisaba ilmestavad väärikad majad ja arvukad rohealad. Piirkonna vaiksed sisetänavad sobivad suurepäraselt jalutamiseks ja kõik kesklinna mugavused on Wismari 31-st kuni 10 minutise jalutuskäigu kaugusel.

Miljöö Maja planeerimisel oleme oluliseks pidanud privaatsust ja kodutunde loomist. Sellest tulenevalt on majas vaid 9 hoolikalt planeeritud, 1–5-toalist korterit, suurustega 31–115 m2. Suure hooviga elamu pakub eramaja privaatsust koos kõigi korterelamu mugavustega. Avar keskne trepikoda, panipaigad soklikorrusel ja parkimiskohad suletud hoovis loovad kodule mugava ligipääsu ja tagavad, et kõik vajalik oleks käeulatuses.


Maja välisilmele annab tooni suurte aknaavadega nüüdisaegne puitfassaad, mis sobitub Kassisaba piirkonna ja Wismari tänava peaasjalikult puitmajadest koosneva tänavafrondiga. Väärikal majal on valtsplekist eri tasapindadega katus, suured katuseaknad ja peamiselt klaaspiiretega rõdud.

Kvaliteetsed siseviimistluslahendused on inspireeritud Kassisabale omastest kontrastidest ja materjalikooslustest. Neile, kes soovivad eriti luksuslikku kogemust oleme loonud VIP siseviimistluspaketi, mille värvid, tekstuurid ja materjalivalik kannavad endas Toompea esinduslikkust ja väärikust. 

Lisaväärtuse kodu kasutusmugavusele loovad kasutajasõbralikud “targa kodu” lahendused, mis lubavad nutiseadme abil silma peal hoida näiteks kodukuludel, reguleerida toatemperatuuri või avada uksed külalistele diivanilt tõusmata.

Miljöö Maja jätab isikliku hingamisruumi kesklinna keerises. Tule ja vaata Karakteriga kodu Kassisabas!

 • Maja tagahoovis on vaikne
  ja roheline õueala

 • Vähem kortereid ja
  rohkem kodutunnet

  ning privaatsust

 • Miljööväärtuslik piirkond
  Toompea lähedal

Ei leidnud pakutavate
korterite hulgast sobivat?

Võtame Sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi.