VÕTA ÜHENDUST

Ajalooliselt on Kassisaba olnud Toompea eeslinn, mille asustus tekkis suuresti Luisenthali suvemõisa maadele. Kassisaba elab ja areneb, siit leiad nii kaunilt renoveeritud vanu maju kui uusehitisi, mis arvestavad elamispiirkonna ajaloolist pärandit.

Kõik see annab siinsetele elanikele lisaväärtuse – kindlustatud on piirkonna miljöö säilimine.

  • Asukoht kesklinna lääneküljel võimaldab jõuda kiirelt vanalinna, parkide rohelusse, kooli, lasteaeda või kaubanduskeskusesse nii jalgsi, jalgrattaga kui ka ühistransporti kasutades.

    Veidi enam kui kilomeetri kaugusele loode suunas jääb urbanistliku elurütmiga Telliskivi Loomelinnak, mis on kujunemas Tallinna kultuurielu keskmeks. Sinna on koondunud oma ala meistrite töötad-butiigid, bürood ja huvitavaid maitseid pakkuvad toidukohad nagu F-Hoone, Trühvel, Lendav Taldrik ja veel mitmed teised. 

  • Lisaks Miljöö Maja sisehoovile on perega aja veetmiseks sobivad Falgi- , Hirve- ja Toompark koos oma rohkete mänguväljakute ja rohelusega. Rohelusest Kassisabas ja selle lähiümbruses puudust pole - Falgi pargist alustatud jalutuskäiku on võimalik jätkata Hirvepargis ja soovi korral teha lõunapaus restoranis Kalambuur, mille hõrgud kalaroad pakuvad tõelise maitseelamuse. Mõne minuti kaugusele jääb ka Snelli tiik ja õdusad toidukohad nagu Emmeline & Otto ja Neikid.

    Kassisaba vähese liikluse ja kauni arhitektuuriga sisetänavad sobivad suurepäraselt jalutamiseks – tule ja naudi lõõgastavat rahu ja silmailu miljööväärtuslikus asumis otse Tallinna kesklinnas.