VÕTA ÜHENDUST

Uus aasta on koduostjate jaoks alanud uue hooga. Nüüdseks on kõik kodud Miljöö Majas endale omaniku leidnud - jaanuaris soetati Wismari 31 viimased kaks 4-toalist korterit.

Esimesed elanikud said võtmed kätte juba enne jõule, viimased koduomanikud saavad sisse kolida lähipäevil.

Täname kõiki ehitusprotsessi osalisi, tänu kellele projekti valmimine võimalikuks sai ning Miljöö Maja korteriomanikke, kes usaldasid Perton Ehitust oma uue kodu loomisel.

Privaatse sisehooviga Miljöö Maja ehitus algas 2017. aasta alguses, kokku valmis 9 uut, 1-5 toalist korterit. Maja asub Kassisaba rahulikus keskmes. Lõuna poole avanevad rõdud ja terrassid koos päikesepoolse rohelise sisehooviga võimaldavad maja elanikele kortermaja mugavusi eramaja rahu ja privaatsusega.

Suurte aknaavadega nüüdisaegne puitfassaad sobitub Kassisaba peaasjalikult puitmajadest koosneva tänavafrondiga. Majal on valtsplekist eri tasapindadega katus, suured katuseaknad ja pilkupüüdvad toonitud klaasidega rõdud.

Kes Wismari 31 majas endale sobivat korterit ei leidnud - Hermanni Majas on alles veel 8 korterit koduks või kinnisvarainvesteeringuks. Kui soovid infot Perton Ehituse teiste uute arenduste kohta, registreeri oma huvi kontaktivormi kaudu - nii kuuled alati esimeste seas meie uutest projektidest ja parimatest pakkumistest.

Kohtumiseni uute arenduste juures!