VÕTA ÜHENDUST

Wismari 31 maja välisilme hakkab võtma oma lõplikku kuju. Fassaaditööd ja rõdud valmivad järgneva 2 nädala jooksul.

Välitööde lõppemisel on fookus suunatud sisetöödele. Käivad maalritööd, hüdroisolatsioonitööd ja märgruumide plaatimine. Esimesed korterid valmivad novembri teises pooles ja viimistlusaste on “võtmed kätte”. See tähendab, et parkett, liistud ja siseuksed on paigaldatud, seinad ja laed värvitud, laesisesed kohtvalgustid paigas ja märgruumid plaaditud ning varustatud sankeraamika ja -tehnikaga. Parketi paigaldus Miljöö Maja uutesse kodudesse algab novembris.

Kui teistes korterites käivad viimistlustööd, siis korteris 9 toimub veel kipslae paigaldus. Selle kodu valmimine on planeeritud detsembrisse. Veel saadaval oleva korter 9 hinna sisse kuulub viimistluspakett VIP, mis on inspireeritud Toompea piirkonale omasest esinduslikkuses. Kodus kasutatud materjalikooslust ilmestavad väärispuit ja marmor, samuti silmapaistev Villeroy & Bochi sankeraamika ning disainiauhindu pälvinud Hansgrohe sarja „Pura Vida” kroomitud dušid ja segistid.

Luksusliku kogemuse muudavad veel nauditavamaks läbimõeldud ja mugavad  targa kodu lahendused, nagu sõrmejäljega avanev korteriuks, kaugjuhitavad rõdupistikud, juhitav ventilatsioon või “Magic Switch”, mille abil saab kõik tuled kodust lahkudes kustutada ühest lülitist.

Maja üldala peatsest valmimisest annavad tunnistust ka novembri esimeses pooles algavad hoovitööd. Paika seatakse sillutuskivid ja ehitatakse aiad. Suletud hoovis leiavad oma koha nii 9 parkimiskohta kui ka murukattega puhkeala, mis saab olema Wismari 31 tulevaste koduomanike ühiskasutuses.

Miljöö Majas on veel alles viimased 2 neljatoalist, hoovipoolsete rõdude ja terrassidega korterit, suurustega üle 100m2. Kasuta võimalust soetada uus kodu Kassisaba rahulikus südames!