VÕTA ÜHENDUST

Juulikuu algus märgib Miljöö Maja konstruktsioonitööde lõppjärku jõudmist. Lõpetamisel on kolmanda korruse seinade konstruktsioonid, tugimüüride ehitamine ja tulemüüri ehitus külgneva Wismari 29 majaga.

Jooksvalt käivad sanitaartööd: kanalisatsiooni-, vee- ja küttetrasside paigaldus, mis loob eeldused maja küttesüsteemina kasutatava lokaalse gaasikatla paigaldamiseks. Kodusoojus hakkab tubadesse jõudma vesipõrandakütte abil.

Kuu keskpaigas alustatakse katusetöödega, lõpptulemuseks on eri tasapindadega valtsplekist katus, mida ilmestavad suured katuseaknad.

Majakarbis alustatakse elektritöödega, fassaaditööde avalöögiks on soojustamine. Maja välisilmele annab peagi tooni suurte aknaavadega ja  kaasaegse võttega lahendatud puitfassaad. Fassaadilahenduse loomisel arvetasime, et see sobituks Kassisaba piirkonna ja Wismari tänava peaasjalikult puitmajadest koosneva tänavafrondiga. Avatäiteid on majale oodata suve lõpuks, kolmekordse klaaspaketiga aknad koos paigaldatava korteripõhise sundventilatsioonisüsteemiga aitavad suurendad energiatõhusust ja vähendada kodukulusid tulevastele elanikele.

Majas on saadaval veel 2 neljatoalist perekorterit. Tule tutvu oma uue koduga Kassisabas!