VÕTA ÜHENDUST

Tallinna linnaplaneerimise amet tunnustas mai lõpus eeskujulikult restaureeritud hoonete omanikke, ehitajaid ja projekteerijaid. 

Muinsuskaitse tähelepanu pälvisid ettevõtted, kes võtsid vaevaks väärtuslike komplekside restaureerimise ja pühendusid hoonete miljöötundlikule korrastamisele.

Perton Ehitus OÜ sai tunnustuse “Parim korrastatud maja miljööalal 2016. aastal” Kunderi 25 maja korrastamise eest.

Tunnustuse pälvisime juba teist aastat järjest - eelmisel aastal saime tiitli "Parimad korrastatud majad miljööalal 2015 aastal" Luise 27 korterelamute miljöötundliku korrastamise eest.

Premeeritud Kunderi 25 hoone on täielikult renoveeritud kortermaja Kesklinna ja Kadrioru kohtumispaigas. Hubane eluruum privaatse sisehooviga asub mugavalt linna keskuses. Viimistluses on inspiratsiooni kogutud kolmest märksõnast: Skandinaavia, Romantika ja Modernsus. Igaüks omanäoline ja veidi erinev, ent jäänud ajastutruuks, andes edasi maja ajalugu ja mõnusat hingamist.

Korterite planeerimisel arvestasime kõigi pereliikmete vajadustega - et perele jääks nii avar ühisruum kui ka privaatsed puhkeruumid. Majal on mõnusalt hubane ja turvaline sisehoov parkimiskohtade, mänguväljaku ja muruplatsiga.