VÕTA ÜHENDUST

Kõik Miljöö Maja korterid on saadaval kvaliteetsete ja hoolikalt läbimõeldud viimistlustega, mille on loonud Architect 11 sisearhitektid. Saadaval on 3 siseviimistluspaketti, millest 2 põhipaketti võimaldavad valida piirkonnast inspireeritud kontrastide ja materjalikoosluste vahel.

Neile, kes soovivad eriti esinduslikku ja luksuslikku lahendust, on pakett VIP, mille viimistlus ja hoolikalt valitud „targa kodu” lahendused viivad viimistluskvaliteedi ja kodu kasutusmugavuse uuele tasemele.

VEETLEV

Mõeldes Tallinna kontekstis erilisele piirkonnanimele Kassisaba, tuleb loomuliku seosena silme ette kass – elegantne, graatsiline ja õrn. Samas on ta tark, ettevaatlik ja kaalutlev loom, kelle kohalolek sisendab hellust ja rahu.

Just temast on inspireeritud õrn ja hele sisekujunduspakett Veetlev. Siin tulevad esile helged – heledad ja helehallid – toonid. Erilist tunnetust lisab õrnalt halli tooniga kaetud tammeparkett. Need komponendid moodustavad veetleva tagasihoidlike kontrastidega värvikoosluse ja seovad kogu paketi ühtlaseks tervikuks.

VÄÄRIKAS

Kassisabale kui piirkonnale annavad tugevalt tooni rohealad, suured rohelised hoovid ja kõrghaljastus, sealhulgas ka vägevad põlispuud. Samuti on läheduses Toompead ümbritsevad suured pargialad eesotsas Hirvepargi ja Toompargiga. Sellest on ka inspireeritud pakett Väärikas.

Sisekujunduspaketti Väärikas sümboliseerib tugev, väärikas ja lopsakas põlispuu. Sellest tulenevalt domineerivad tonaalsuses puukoorele omane tumedam pruun ja hallikas toon, kuid puuvõra lopsakus ja rafineeritus toovad sisse rohekaid varjundeid ja peenemaid jooni.

Materjalikasutuses on kaasatud rohkem naturaalset puitu ja tugevama tooniga kiviplaate, mis loovad loodusliku ja loomuliku kontrasti.

VIP

Ajas kestev disain ja kõrgkvaliteet – see on kollektsiooni VIP kandev jõud. Toompea ja Vanalinna väärikast hoonestusest inspireeritud sisearhitektuursest lahendusest õhkavad esinduslikkus ja luksuslikkus. Kui Sind ei rahulda tavaline ja soovid vaid parimat, siis on VIP just Sulle.

Klassikalist materjalikooslust ilmestavad väärispuit ja marmor. Kasutatud värvitoonide kontrastsus ja tekstuuride vaheldus muudab iga hetke meelierutavaks kogemuseks.

Eriliselt luksuslik on paketi VIP juurde kuuluv silmapaistev Villeroy & Bochi sankeraamika, mis loob suurepäraselt viimistletud kodus eriliselt esindusliku tunnetuse. Vannituba täiustavad disainiauhindu pälvinud Hansgrohe sarja Pura Vida kroomitud dušid ja segistid.

Luksusliku kogemuse muudavad veel nauditavamaks läbimõeldud ja mugavad „targa kodu” lahendused:

• elektriajamiga kardinate valmidus ;

• sõrmejäljetuvastusel avanev korteriuks;

• Magic Switch;

ja veel mitmed teised detailid, mis säästavad aega ja lisavad  mugavust.

Kui Sa soovid enda ümber naturaalseid ja väärikaid materjale, hindad ajatut klassikat ja armastad nutikaid lahendusi, siis on VIP Sinu jaoks loodud.