VÕTA ÜHENDUST

Kõik korterid Wismari 31 majas on müüdud!

12.02.18

Uus aasta on koduostjate jaoks alanud uue hooga. Nüüdseks on kõik kodud Miljöö Majas endale omaniku leidnud - jaanuaris soetati Wismari 31 viimased kaks 4-toalist korterit.

Loe edasi

Wismari 31 maja saab viimast lihvi - esimesed elanikud jõuludeks uues kodus!

22.12.17

Miljöö Majas käivad lõppviimistlus- ja koristustööd. Paigaldatakse viimaseid liiste ja piirdeid ning tehakse pisemaid maalritöid. Aktiivne ehitustöö toimub veel vaid korteris nr 9, mis valmib jaanuari esimeses pooles.

Loe edasi

Miljöö Maja fassaaditööd on lõpetamisel, esimesed korterid valmivad novembris

01.11.17

Wismari 31 maja välisilme hakkab võtma oma lõplikku kuju. Fassaaditööd ja rõdud valmivad järgneva 2 nädala jooksul.

Loe edasi

Miljöö Maja kliendipäev 3. oktoobril restoranis Trühvel – soodustused kuni –5000€

22.09.17

Ootame Sind Miljöö Maja kliendipäevale teisipäeval, 3. oktoobril kell 15-19 restoranis Trühvel, Telliskivi 60 (vaata asukohta kaardilt)

Loe edasi

Miljöö Maja “majakarp” valmis – peeti sarikapidu

23.08.17

18. augustil oli Wismari 31 objektijuhil põhjust maja katusele ronida – Miljöö Majas peeti sarikapidu.

Loe edasi

Miljöö Maja müüritööd on lõppemas - hoone “karp” saab peagi valmis.

04.07.17

Juulikuu algus märgib Miljöö Maja konstruktsioonitööde lõppjärku jõudmist. Lõpetamisel on kolmanda korruse seinade konstruktsioonid, tugimüüride ehitamine ja tulemüüri ehitus külgneva Wismari 29 majaga.

Loe edasi

Tallinna linn tunnustas Perton Ehitust tiitliga “Parim korrastatud maja miljööalal 2016 aastal”

31.05.17

Tallinna linnaplaneerimise amet tunnustas mai lõpus eeskujulikult restaureeritud hoonete omanikke, ehitajaid ja projekteerijaid. 

Muinsuskaitse tähelepanu pälvisid ettevõtted, kes võtsid vaevaks väärtuslike komplekside restaureerimise ja pühendusid hoonete miljöötundlikule korrastamisele.

Perton Ehitus OÜ sai tunnustuse “Parim korrastatud maja miljööalal 2016. aastal” Kunderi 25 maja korrastamise eest.

Loe edasi

Miljöö Maja kliendipäev 08.06 kell 15-19 restoranis Trühvel

29.05.17

Kutsume Sind Perton Ehituse ja Wismari 31 projekti kliendipäevale!

Ootame Sind kliendipäevale 8. juunil kell 15.00-19.00 restoranis Trühvel (vaata asukohta kaardilt). 

Tule kindlasti, sest kliendipäeva külastajatel on võimalus soetada uus kodu Pertoni Kassisaba uusarendustes kuni -5000 € soodsamalt!

Loe edasi

Wismari 31 majakarbi püstitamine on poolel teel

10.05.17

Miljöö Maja ehitusplatsil on aktiivsed ajad - äsja paigaldati 1. korruse lae õõnespaneelid ja algavad teise korruse konstruktsioonitööd. Paralleelselt toimub ka trepielementide paigaldamine.

Loe edasi

Miljöö Maja viimistluspaketid - piirkonnast inspireeritud kontrastid ja materjalikooslused

15.02.17

Kõik Miljöö Maja korterid on saadaval kvaliteetsete ja hoolikalt läbimõeldud viimistlustega, mille on loonud Architect 11 sisearhitektid. Saadaval on 3 siseviimistluspaketti, millest 2 põhipaketti võimaldavad valida piirkonnast inspireeritud kontrastide ja materjalikoosluste vahel.

Neile, kes soovivad eriti esinduslikku ja luksuslikku lahendust, on pakett VIP, mille viimistlus ja hoolikalt valitud „targa kodu” lahendused viivad viimistluskvaliteedi ja kodu kasutusmugavuse uuele tasemele.

Loe edasi

Kassisaba - Toompea ajalooline eeslinn

15.02.17

Toompea eeslinn Kassisaba on suurepärane näide ajalooliselt säilinud ja asjatundlikult taastatud puitasumist. Praegu miljööväärtuse säilitamise poolest tuntud Kassisaba asumit mainiti esmakordselt 1732. aastal. Nimi Kassisaba tuleneb tõenäoliselt 17-18. sajandi kindluste muldvallide nurkadesse ehitatud kõrgematest tugipunktidest ning nendest välja viivatest teedest - saksakeelselt “Katzenschwanz”, mis otsetõlkes tähendabki “kassi saba”. Üks selline tugipunkt paiknes just Toompea läänekülje ees.

 

Loe edasi